top of page

צילומי תדמית ופורטרטים רשמיים בלי לצאת מהבית

בואו נדבר!

תודה על הפניה, ניצור קשר בקרוב

פורטרטים עסקיים עם ברק בעיניים - פנים חדשות לעסק שלכם

האם אי פעם הייתם להוטים להביט לתוך עיניו של מישהו לפני שפגשתם אותו בפועל או פתחתם בשיחה? במיוחד שהמישהו הזה הוא מעסיק פוטנציאלי, נותן שירות, מועמד למשרה או לקוח עתידי? הסירו דאגה מלבכם; אתם לא לבד, כולנו עושים זאת ונעשה גם בעתיד הנראה לעין.

ייזום מערכות יחסים עסקיות הפך עם השנים מדפדוף בדפי זהב לדפדוף בפרופיל עסקי. הרושם הראשוני נוצר כהרף עין, ופורטרט עסקי מצוין ידאג שהרושם יהיה חיובי. לבני אדם יש נטייה מולדת לקבל החלטות מהירות על סמך המראה בלבד, ולכן תמונה מצוינת תוכל להכריע בין קבלת פניה מלקוח לבין אי קבלת עבודה.

אי אפשר להפריז בחשיבותה של תדמית בעולם שבו אנחנו חיים. תמונת תדמית זה יותר מסתם תמונה יפה; זהו מכשיר רב עוצמה למשיכת תשומת לב ולביסוס מהיר של אמינות ואמיתות. אין להכחיש את הכוח של זהות חזותית מוצגת היטב, בין אם אתם מנהלים קריירה או חיים אישיים.

המלצות

תארו לעצמכם: אתם מחפשים נותן שירות במדיה חברתית או באינדקס עסקים ונתקלים בפורטרט עסקי -תוצר של צילומי תדמית מקצועיים. זה הוא יותר מסתם פורטרט בנאלי; הוא משדר מומחיות ואמינות של המצולם. הסיכוי שתיצרו קשר עם עסק ששידר מקצועיות, עולה בצורה דרסטית. המרכיב הוויזואלי הפך לכוח רב עוצמה בעולם מערכות היחסים, בין אם הן אישיות או מקצועיות. זה מקביל לחיוך חם או לחיצת יד איתנה, המעידים על חיבור ופתיחות.

מה אני מציע? פשוט מאוד - צילומי תדמית ברמה גבוהה

הצלחה  שלכם היא הצלחה שלי. כצלם תדמית, אני רוצה ליצור תמונה שתבטא את האישיות שלכם לצד אמינות ומקצועיות. ביחד, המרכיבים האלה ייצרו רושם חיובי אצל הצופים

חבילת עצמאיים

עסק קטן

450 שקלים בלבד

 • מתאים לעצמאיים ועסקים קטנים שרוצים תמונות עם לוקים שונים, מבלי לרוקן את חשבון הבנק

 • סשן צילום נמשך כשלושים דקות, הצילומים מתקיימים אצלכם בבית/עסק!

 • מקבלים 3 תמונות שעוברות עריכה קפדנית ומוכנות לשימוש בפרופיל עסקי, דרך לינק להורדה. תמונות מוכנות תוך 7 ימי עסקים
   

חבילת עסקים

עסק גדול

780 שקלים בלבד

 • מתאים לעסקים וחברות עם מספר עובדים שצריכים תמונות פרופיל אחידות

 • סשן צילום נמשך כשישים דקות, הצילומים מתקיימים אצלכם בבית/עסק!

 • מקבלים 6 תמונות שעוברות עריכה קפדנית ומוכנות לשימוש בפרופיל עסקי, דרך לינק להורדה. תמונות מוכנות תוך 7 ימי עסקים
   

חבילת סטודנטים

—Pngtree—students silhouette graduation season_638650.png

400 שקלים בלבד

 • מתאים לסטודנטים שצריכים תמונה אחת לפרופיל LinkedIn. המחיר קבוע לסשן עם קבוצה של 3 סטודנטים.

 • סשן צילום נמשך כשלושים דקות, הצילומים מתקיימים אצלכם בבית!

 • מקבלים 3 תמונות שעוברות עריכה קפדנית ומוכנות לשימוש בפרופיל LinkedIn, דרך לינק להורדה. תמונות מוכנות תוך 7 ימי עסקים

 • לא תנתן הנחה נוספת על המחיר הקבוע
   

בעולם הארגוני התחרותי של היום, חובה על בתי עסק, חברות ועצמאים להקרין תדמית מקצועית כלפי לקוחות פוטנציאלים. שיטה אחת היא שימוש בצילומי תדמית עסקיים, הכוללים פורטרטים עסקיים (רשמיים) וצילום העסק עצמו. בהמשך הפוסט, נבחן מה הוא פורטרט עסקי, מה הם צילומי תדמית לעסקים ומדוע הם חיוניים לכל בעלי נוכחות ברשת.

20230330-DSC_8242-Edit.jpg

פורטרט רשמי כחלק מצילומי תדמית - מהו ולמה הוא חשוב?

פורטרטים עסקיים, הידועים גם בשמם הנוסף - הד שוטס, הם תמונות מקצועיות של אנשים שצולמו למטרות עסקיות, ומתמקדות בפנים, בדרך כלל מכתפיים ומעלה. תמונות אלה מתאימות לשימוש באתרי אינטרנט, פרופילי מדיה חברתית, כרטיסי ביקור וחומרי שיווק אחרים. הם חשובים לבעלי עסקים ממגוון סיבות:

 

 • יצירת דימוי של יחס אישי: על ידי הצגת הפנים מאחורי העסק, תמונות תדמית יכולות לעזור לכם ליצור דימוי של יחס אישי ללקוחות. הן יכולות ליצור רושם ראשוני חיובי אצל לקוחות פוטנציאליים, מה שיוביל לשיפור האמון והנאמנות.

 • הגברת האמינות והאמון: פורטרט עסקי מקצועי יכול לעזור לכם להשיג אמינות ואמון. זה מוכיח שאתם רציניים לגבי העסק ומוכנים להשקיע בתדמית המקצועית.

 • בניית תדמית מקצועית: על ידי הצגתכם בצורה מלוטשת ומקצועית, תמונות פורטרט עסקי יכולות לסייע בבניית התדמית המקצועית שלכם ושל העסק. הן עשויות גם לסייע לכם לשמור על עקביות המותג בכל הפלטפורמות.

 • יצירת אחידות בכל הפלטפורמות: אתם יכולים ליצור עקביות ולפתח מותג מוכר על ידי שימוש באותן תמונות עסקיות בכל הפלטפורמות, כגון אתר האינטרנט, חשבונות מדיה חברתית וחומרי שיווק.

אז מי צריך פורטרט עסקי?

בעלי תפקידים ועובדים בגופים וחברות שתמונתם צריכה להיות מוצגת בדף עסקי או אתר החברה. כמו כן, בעלי מקצועות חופשיים, כגון: סוכני ביטוח, רואי חשבון, עורכי דין וכו'. קטגוריה נוספת, היא סטודנטים שרוצים לצאת לשוק העבודה וזקוקים לצילומי תדמית כדי להשיג לעצמם את התמונה הטובה ביותר שאפשר לפרופיל LinkedIn.

איפה מתבצעים הצילומים?

הגענו לקטע הטוב. אין לכם צורך בנסיעה לסטודיו, עם מספר סטים של בגדים שעלולים להתקמט בדרך. אני אגיע אליכם לבית או למשרד עם כל הציוד הדרוש.

בסיום סשן צילום ועריכה קפדנית, תקבלו סט תמונות פורטרט מוכנות.

פורטרט עסקי
המלצות
חבילות תדמית

צילומי תדמית לעסקים - מיתוג ופרסום

ייעוץ

1. יעוץ

לפני שנפגש לצילומים עצמם, נערוך שיחה ראשונית שבה נדבר על מספר נושאים חשובים:

 • מטרת הצילומים ומדיה שבה יפורסמו

 • איזה מסר כדאי להעביר ללקוח או שותף פוטנציאלי

 • לבוש, זמן מתאים לצילומים וכל נושא רלוונטי אחר שיעזור לנו ליצור תמונות תדמית איכותיות שמייצגות את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר

צילום

2. יום הצילומים

יום הצילומים הגיע. בשעה שנקבעה אגיע אליכם עם הציוד הדרוש ואתחיל לצלם. אני אדאג למצוא את הזוויות הנכונות ואת הרגעים הנכונים לצילום. אתם פשוט תוכלו להמשיך לעבוד כרגיל. לצילומים מבויימים, אדריך אתכם בצורה מדוייקת על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר, שתשקף את התדמית של העסק

בחירת תמונות

3. בוחרים ביחד

לאחר שנסיים עם הצילומים, אתחיל בשלב השני ולא פחות חשוב של העבודה. בצורה מקוונת אשלח לכם מצגת עם התמונות הרלוונטיות מיום הצילומים ואסמן את התמונות שלפי דעתי צריכות לעבור לשלב העריכה. לאחר שתעיינו במצגת, נסכם על התמונות שצריכות לעבור לשלב הבא - שלב העריכה

עריכת תמונות

4. עריכה, עריכה, עריכה

עריכה היא חלק חשוב ביצירת תמונות תדמית, לא פחות מצילום עצמו. בעצם, מצלמה מספקת חומר גלם ואני צריך להחליט כיצד לעבד אותו ואיך ייראה התוצר הסופי. העריכה תכלול שיפורים ותיקוני צבע, תאורה וגוונים. לאחר שאסיים, יתקבלו תמונות מלוטשות ומוכנות לשימוש בפרסום העסק שלכם או להצגה באתר הרשמי.את התמונות תקבלו בצורה מקוונת

​​

יוצאים לדרך

5. יוצאים לדרך!

לאחר שלבי העריכה, תקבלו את התמונות המוכנות בשתי גרסאות - גרסת פירסום מקוון ותמונות ברזולוציה מלאה שמתאימה להדפסה. התמונות מתאימות לשימוש מיידי ב:

 • קמפיינים של פרסום ברשתות חברתיות כגון פייסבוק ואינסטגרם

 • הצגה באתר אינטרנט של החברה או דף העסק

 • הדפסה
   

20230427-DSC_3579-Edit-2.jpg
צילום תדמית אומן קעקועים

מה הוא מיתוג עסק ולמה הוא חשוב?

תמונות תדמית משמשות לפרסום מוצר, חברה, שירות או מותג. ניתן להשתמש בתמונות אלה בפלטפורמות פרסומיות ברשת, קמפיינים ברשתות חברתיות, דפוס, וערוצים שיווקיים אחרים. החשיבות של צילום תדמיתי ידועה לכל בעל עסק שמחפש להגדיל רווחים. צלם תדמית יוכל לעזור לכם לצלם תמונות מקצועיות ולמתג את העסק. צילום תדמיתי לעסקים חשוב ממספר סיבות:

 • משיכת לקוחות פוטנציאליים: צילומי פרסום מעניינים ומושכים את העין יכולים לעזור למשוך לקוחות פוטנציאליים ולעודד אותם ללמוד עוד על העסק שלכם.

 • בניית מוניטין של המותג: צילום מקצועי לעסק יכול לסייע רבות בבניה ושיפור של המוניטין שלכם. תמונות שמשקפות את תמצית העסק יכולות לעזור לכם לבסס את עצמכם כחלוצים בתחום ולהציג את הסחורה והשירותים שלכם בצורה החיובית ביותר.

 • בניית דימוי מקצועי וחיובי לחברה: צלם שייתעד את העסק בצורה מקצועית יוכול לסייע בפיתוח תדמית מקצועית למותג. כמו כן, תמונות מקצועיות ישדרו ללקוחות את הרצינות שלכם בניהול העסק.

 

מה מצלמים בסשן של צילומי תדמית?

תמונות שצולמו, יכולות לכלול את חלל העסק עצמו, תהליך ייצור, רכבי עבודה, שרות, כנסים וכמובן עובדים שעסוקים במלאכתם.

יצירת תמונות מקוריות, השובות את מבטו של לקוח פוטנציאלי, היא המטרה העיקרית. בדרך כלל, צלם תדמית מקצועי ינסה ללכוד סצנות דינמיות תוך כדי עבודה, אך גם יביים א
ת נושא הצילום לפי הצורך.

צילום תדמית מתחלק למספר שלבים: בחירת קונצפט מקורי לעסק, סשן צילום עצמו ועריכה קפדנית של התמונות לאחר מכן. לפי דעתי האישית, התמונות המוצלחות הן אלה שלוכדות את העובדים בעת ביצוע עבודתם, מזוויות מקוריות.

אילו סוגי עסקים צריכים צילומי תדמית?

 

עסקים קטנים, חברות קטנות וגדולות:
הגברת הנראות: פרסום מקצועי באמצעות תמונות שצילם צלם תדמית יכול לעזור לעסקים קטנים להפוך לבולטים יותר באינטרנט, מה שיקל על הלקוחות להעדיף אותם על פני המתחרים.

בניית אמון: תמונות המשקפות את התמצית של העסק יכולות לעזור לכם לרכוש את אמונם של לקוחות פוטנציאליים על ידי ההצגת השירות או המוצר על הצד הטוב ביותר.

המחבר: אולג ט.

כצלם מקצועי הממוקם במרכז הארץ, אני מציע שירותים מקצועיים בתחומים הבאים:

 • צילום תדמית לעסקים ופורטרטים רשמיים

 • צילום ספורט

 • צילום לאפליקציות הכרויות

 • צילום ילדים לפורים

יש לי נסיון רב שנים בתחום הצילום ועבודתי פורסמה באתרים מובילים, כגון: ​ספורט 1 מעריבוואלה ספורט, ובמספר פרסומים מקומיים.

להזמנות ופניות ניתן ליצור קשר בטלפון 054-8082665 או בווטסאפ.

השירותים הנוספים שלנו:

בוק פורים

בוק פורים

תמונות פורים שאפילו הילדים אוהבים

צילומי ספורט

צילומי ספורט

צילום תחרויות, תדמית וספורטאים

צילום לאתרי הכרויות

צילום לאתרי הכרויות

סשן צילום לאתרי הכרויות יכול לשנות את המציאות

צילמ תדמית
bottom of page